Dobrý den,

pokud posíláte dítě do ranní družiny samotné, můžete si jeho bezpečný příchod telefonicky ověřit na čísle ŠD  561 034 934.

V době POLOLETNÍCH PRÁZDNIN - 29.1.2021 a JARNÍCH PRÁZDNIN  1.2.- 5.2.2021 bude pro malý zájem školní družina UZAVŘENA.

školní družina je od 4.1.2021 k dispozici pouze pro žáky 1. a 2.tříd. Ostatní žáci mají  podle režimu PES 5 distanční výuku.

Pokud je v kalendářním měsíci omezen nebo přerušen provoz školní družiny po dobu delší než 5 dnů,úplata se účastníkovi poměrně sníží. Vzniklé přeplatky vracíme v dalším měsíci.

Rozdělení oddělení ŠD platné pro režim PES 4
1.třída - odd.1 (učebna č.1 - přízemí) - vychovatelka Bc.Bouzková Naděžda
2.třída - odd.2 (učebna č.40 - přízemí) - vychovatelka Navrátilová Ivana Dis.
3.třída - odd.3 (učebna č.16, 1.stupeň 1.patro) - vychovatelka Bc.Křížová Petra
4.třída - odd.4. (učebna 4.A., 1.stupeň 1.patro) - asistentky pedagoga, učitelky

Pro vyzvedávání  3.tříd platí nově zřízená pevná linka ŠD III.  561 034 952.                     Do odvolání funguje až do 16.05 hodin.

Všem rodičům děkujeme za vstřícnost a spolupráci a uděláme maximum, aby se chod školní družiny i při respektování potřebných pravidel blížil co nejvíce běžnému školnímu životu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nastavení na čip je stejné. Od 6:30 do 7:15 a od 7:30 do 7:55. Pokud se v tomto čase nemůžou dostavit, použijí výjimečně hlavní vchod - zvonek ŠD. Vyzvedávání dětí probíhá rovněž hl. vchodem na zazvonění.

Fotogalerie z akcí školní družiny je k prohlédnutí na internetové adrese (rajce.idnes.cz). Přístupové heslo mají děti vylepené ve svém informačním notýsku.

Opakovaně žádáme rodiče,pokud potřebují své dítě uvolnit z docházky do ŠD jinak, než si vyplnili v zápisním lístku, aby změny a omluvenky psali VŽDY PÍSEMNĚ.  Bez písemného souhlasu nemůžeme dítě ze ŠD uvolnit.

Prosím rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměli o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádu). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

Telefonní  kontakty:

Bc.Bouzková Naďežda                      607 751 290
Navrátilová Ivana Dis.                        776 004 925
Bc.Křížová Petra                                 608 343 852

Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření.Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji hezký den!

Bouzková N.