Přístupnost
Zvětšit Font
Zmenšit Font

Vážení rodiče,

na pátek 21.10. 2022 od 18:00 hodin připravujeme pro děti ze 3. a 4.tříd "HALLOWEENSKOU NOC VE DRUŽINĚ". Program: stezka odvahy, strašidelná pohádka, halloweenské dílničky, společné spaní v tělocvičně, družinová snídaně. Pokud máte o akci zájem, prosíme o závazné přihlášení do 10.10.2022 prostřednictvím mailu, nebo písemně ( lísteček).

Zájemci o provoz školní družiny v době PODZIMNÍCH PRÁZDNIN ( 26.a 27. 10. 2022 ) se mohou hlásit písemně, telefonicky, nebo na mailovou adresu nadezda.bouzkova@zspocatky do 10.10.2022. Prosíme pouze o závazné přihlášky.

Rozdělení dětí do jednotlivých družinových oddělení :
1. třída - odd.1 (třída č. 21 - přízemí vedle tělocvičny) vychovatelka Bc. Bouzková N.
2.třída - odd.2 (třída č.18 - přízemí vedle jídelny) vychovatelka Navrátilová I. Dis.
3.třída - odd.3 (třída č.16 - 1.stupeň, 1.patro) vychovatelka Bc. Votrubová V.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud posíláte dítě do ranní družiny samotné, můžete si jeho bezpečný příchod telefonicky ověřit na čísle ŠD  561 034 934.

Jestli-že je v kalendářním měsíci omezen nebo přerušen provoz školní družiny po dobu delší než 5 dnů,úplata se účastníkovi poměrně sníží. Vzniklé přeplatky vracíme v dalším měsíci.
Nastavení na čip je stejné. Od 6:25 do 7:15 a od 7:30 do 7:55. Pokud se v tomto čase nemůžou děti do školy dostavit, použijí výjimečně hlavní vchod - zvonek ŠD. Vyzvedávání dětí probíhá rovněž hl. vchodem na zazvonění.

Opakovaně žádáme rodiče, pokud potřebují své dítě uvolnit z docházky do ŠD jinak, než si vyplnili v Zápisovém lístku, aby změny a omluvenky psali VŽDY PÍSEMNĚ.  Bez písemného souhlasu nemůžeme dítě ze ŠD uvolnit.

Prosíme rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměli o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádu). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

Telefonní  kontakty:

Bc.Bouzková Naďežda                      607 751 290
Navrátilová Ivana Dis.                        776 004 925
Bc. Votrubová Veronika                     728 834 299

Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření.Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.

Děkuji vám za vaši spolupráci a přeji hezký den!

Bouzková N.