Deskové hry06.12.2019

obrázek k článku: Deskové hry
V pátek 13.12.2019 bude pro žáky 4.- 9. ročníků připraveno školní deskohraní, kde si budou moci vyzkoušet nejrůznější druhy deskových her, případně se i zeptat na vše, co je okolo těchto a dalších her zajímá.

Návštěva planetária05.12.2019

Třídy 5.A a 5. B se ve středu 11.12.2019 vydají za poznáním do Planetária, kde se dozví spoustu nových věcí o Zemi, hvězdách, planetách a jiných zajímavostech vesmíru.

Mikulášská nadílka03.12.2019

obrázek k článku: Mikulášská nadílka
Ve čtvrtek 5.12.2019 třídy prvního stupně navštíví  Mikuláš, anděl a čert. V průběhu 1. a 2. vyučovací hodiny čert s andělem dětem zhodnotí jejich "hříchy" a dobré skutky, vyslechnou si básničky, písničky a Mikuláš odmění děti malou odměnou.

V návaznosti na tento den se v pátek uskuteční sportovní Mikulášské dopoledne pro děti z I. stupně.
Ve sportovní hale pro ně budou připraveny různé disciplíny, během jejichž plnění si určitě užijí spoustu zábavy. Děti mohou přijít v převleku anděla nebo čerta.