úvodní strana 

Základní škola Otokara Březiny Počátky


  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví

Menu

Úspěchy našich žáků

ve školním roce 2019/2020

Výsledky okresního kola ve vybíjené

1. místo, účast 9 družstev
Děvčata 6. a 7. třída: Vitků Michaela, Havlová Adéla, Janková Adéla, Mračková Eliška, Novotná Sabrina, Schmidtová Adéla, Kučerová Markéta, Kučerová Tereza, Dušková Simona, Hesová Ema, Škorpíková Šárka, Ábelová Valentýna

Výsledky krajského kola ve florbalu

Pořadí
1. ZŠ Havlíčkův Brod
2. ZŠ Žďár nad Sázavou
3. ZŠ Počátky 
4. ZŠ TGM Třebíč
5. ZŠ Jihlava
6. ZŠ Horka - Domky Třebíč
Gratulujeme, reprezentovali: Karas Matěj 7. B, Kozelek David 7. B, Tušil Tomáš 7. B, Schejbal Tomáš 7. A, Dvořák Vojtěch 7. A, Semotán Martin 7. A, Kysela Matouš 7. A, Neméth Matěj 7. A, Čech Michal 6. A, Žák Lukáš 6. B
 

Výsledky školního kola soutěže Poznej Vysočinu

žáci  7.a 8.  ročníku, celkem 7 soutěžících
Chlapci
1. místo Dominik Altman 7. A
2. místo Vojtěch Dušek 8. A
3. místo Jakub Musil 8. A
Dívky
1. místo Marcela Murová 7. B
2. místo Michaela Vitků 7. B
3. místo Ema Tkadlečková 7. B
 
Do krajského kola postoupili: Dominik Altman 7. A  a  Marcela Murová 7. B

Výsledky oblastního kola Recitační soutěže
( Kamenice nad Lipou)

1. kategorie, celkem 7 soutěžicích
1. místo: Tereza Kuklová 2. A
2. kategorie, celkem 6 soutěžících
1. místo: Nela Koronczi 5. A - absolutní vítěz 0. 1. a 2. kategorie
- čestné uznání: Jolana Havlů 5. A
3. kategorie, celkem 7 soutěžících
1. místo: Světlana Krejčů 6. A - absolutní vítěz  3. a 4. kategorie
Do okresního kola postupuje Tereza Kuklová 2. A, Nela Koronczi 5. A, Světlana  Krejčů 6. A

Výsledky školního kola Recitační soutěže

Počet soutěžících 1. roč. až 9. roč. - 51 soutěžících
0.kategorie (1. ročník)
1. místo Zdeňka Neuwirthová 1. B
2. místo Adam Kadlec 1. A
3. místo Dominik Fáček 1. B
Pochvalný list: Lukáš Plášil 1. A a Nela Vicanová 1. B
1. kategorie (2. až 3. ročník)
1. místo Tereza Kuklová 2. A
2. místo Zdeněk Havelka 3. B
3. místo Adriana Koumarová 2. A, Anna Nhua Guyen Tran 2. A
Pochvalný list: Sára Tkadlečková 3. A
2. kategorie (4. až 5. ročník)
1. místo Nela Koronczi 5. A
2. místo Jolana Havlů 5. A
3. místo Sára Švaříčková 4. tř., Tereza Zaňáková 5. B
Pochvalný list: Damian Šindelář5. B, Václav Březina 4. tř., Nela Neuwirthová 4. tř.
3. kategorie (6. až 7. ročník)
1. místo Simona Jonášová 7. A
2. místo Světlana Krejčů 6. A, Gabriela Navrátilová 6. A
3. František Bureš 7. A
Pochvalný list: Izabela Matulová 7. A, Barbora Ižovská 6. A, Žaneta Murová 7. B
4. kategorie (8. až 9. ročník)
1. místo Karolína Másílková 8. A
Pochvalný list: Natali Spielvogelová 8. A
Do oblastního kola v Kamenici nad Lipou postupují z každé kategorie žáci z 1. a 2. místa.
 
 

Výsledky okresního kola Olympiády z anglického jazyka

kategorie (8. až 9. ročník)

Celkem 14 soutěžících, Janáková Aneta 8. A -  6. místo

kategorie (6. až 7. ročník)

Celkem 13 soutěžících, Tkadlečková Ema -  7. místo
 

Výsledky školního kola Olympiády z anglického jazyka


kategorie (8. až 9. ročník)

1. místo Janáková Aneta 8. A

2. místo Leszková Erika 9. tř.

3. místo Šimánková Marie 8. A

- do okresního kola postupuje Janáková Aneta

kategorie (6. až 7. ročník)


1. místo Tkadlečková Ema 7. B

2. místo Janková Adéla 7. A

3. místo Schwab Dominik 7. B

- do okresního kola postupuje Tkadlečková Ema 

 

Výsledky školního kola Olympiády z dějepisu

kategorie (8. až 9. ročník)

1. místo Vitků Adéla 9. tř.

2. místo Andrea Vopravilová 9. tř.

3. místo Kristýna Štěpánková 9. tř.
 

- řešení  okresního kola Andrea Vopravilová a Kristýna Štěpánková
 

Výsledky školního kola  Biologické olympiády 

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 1 soutěžící

1. místo  Ema Tkadlečková 7. B
- do okresního kola postupuje Ema Tkadlečková

 

 kategorie (8. až 9. ročník), celkem 2 soutěžící

1. místo Eliška Kuldanová 8. B

2. místo Tereza Kejvalová 8. A
- do okresního kola postupuje Kuldanová Eliška a Kejvalová Tereza

 

Výsledky školního kola Olympiády z českého jazyka

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 22 soutěžících

1. místo Erika Leszková 9. tř.

1. místo Tereza Kejvalová 8. A

1. místo Śárka Kučerová 8. B

- řešení  okresního kola Erika Leszková a Tereza Kejvalová

 

Výsledky školního kola soutěže "Poznej 100 organismů"

      Zúčastnilo se 10 žáků z šestého až devátého ročníku. Úspěšní řešitelé museli získat nejméně 50 bodů ze 100, což se podařilo 8 žákyním. Úspěšní řešitelé:
Tkadlečková Ema 7. B, Kučerová Šárka 8. B, Kuldanová Eliška 8. B, Vitků Michaela 7. B, Matulová Izabela Anna 7. A, Kučerová Markéta 6. A, Kučerová Tereza 6. A,
Polívková Lucie 6. B,

 
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
©2007-20 ZŠ Počátky
Code by Slavik.biz