Úspěchy našich žáků…

  . . . . . . . . ve školním roce 2018/2019

 

Výsledky okresního kola sportovní soutěže Pohár rozhlasu

chlapci, celkem 8 škol

3. místo ZŠ Počátky

dívky, celkem 8 škol

3. místo ZŠ Počátky

 

Výsledky okresního kola Matematické olympiády

celkem 24 soutěžících

1. místo František Lavický 5. A 

 

Výsledky krajského kola Biologické olympiády 

celkem 20 soutěžících

7. místo Eliška Kuldanová 9. A           úspěšnost řešení 78%, blahopřejeme 

Eliška Kuldanová - nejúspěšnější žák ZŠ Počátky pro školní rok 2018 - 2019

 

Výsledky okresního kola Atletické olympiády

3. místo Nguyen Tomáš 8. tř., skok daleký (celkem 28 soutěžících)

2. místo Dušek Vojtěch 7. A, skok daleký (celkem 28 soutěžících)

1. místo Randlíková Lucie 9. B, vrh koulí

2. místo Spievogelová Natali 7. A, skok daleký 

 

Výsledky okresního kola soutěže O nejtalentovanějšího angličtináře Pelhřimovska

kategorie 6. a 7. třída, celkem 21 soutěžících

3. místo Aneta Janáková 7. A

kategorie 8. a 9. třída, celkem 18 soutěžících

4. místo Natálie Sochorová 9. B

9. místo Lucie Randlíková 9. B

 

Výsledky okresního kola  Olympiády z anglického jazyka

6. a 7. ročník, celkem soutěžících 10

6. místo Aneta Janáková

8. a 9. ročník, celkem soutěžících 14

8. místo Natálie Sochorová

 

Výsledky krajského kola soutěže Poznej Vysočinu

úspěšné řešení krajského kola této soutěže Lucie Randlíková

 

Výsledky školního kola soutěže Poznej Vysočinu

 žáci 6. 7. 9.  ročníku, celkem 13 soutěžících

1. místo Lucie Randlíková 9. B

2. místo Vojta Dušek 7. A

Do krajského kola postoupili Lucie Randlíková 9. B a Vojta Dušek 7. A

 

Výsledky okresního kola Biologické olympiády D

celkem 24 soutěžících

1. místo Eliška Kuldanová 7. B     

3. místo Tereza Kejvalová 7. A      

Do krajského kola postupuje Eliška Kuldanová 7. B a Tereza Kejvalová 7. A 

 

Výsledky okresního kola Biologické olympiády C

celkem 24 soutěžících

4. místo Petra Horálková 9. A

6. místo Natálie Kotounová 9. A

Do krajského kola postupuje Petra Horálková.

 

Výsledky oblastního kola Recitační soutěže

0.kategorie (1. ročník), celkem 4 soutěžící

1. místo Tereza Kuklová 1. A

2. místo Eliška Plavcová 1. B

1. kategorie (2. až 3. ročník), celkem 7 soutěžících

Čestné uznání: Nela Neuwirthová 3. tř.

2. kategorie (4. až 5. ročník), celkem 8 soutěžících

2. místo Světlana Krejčů 5. A  * Gratulujeme, postup do okresního kola

 

Školní turnaj ve školním tenise

mladší žáci ( 6. tř. - 7. tř.), celkem žáků 15

1- Matěj Mareš 7. B

2. Jakub Musil 7. A

3. Tomáš Schejbal 6. A

starší žáci ( 8. tř. - 9. tř.), celkem žáků 6

1. Tom Spielvogel  9. B

2. Matěj Vlček 9. B

3. Jan Jiří Krupička 9. A

 

Výsledky školního kola Recitační soutěže

Počet soutěžících 1. roč. až 5. roč. - 38 soutěžících

0.kategorie (1. ročník)

1. místo Tereza Kuklová 1. A

2. místo Matěj Hric 1. A

3. místo Eliška Plavcová 1. B

Pochvalný list: Vojtěch Horký 1. B, Magdaléna Vlčková 1. B

1. kategorie (2. až 3. ročník)

1. místo Iva Třebícká 2. A

2. místo Nela Neuwirthová 3. tř.

3. místo Veronika Semorádová 2. B, Tomáš Másílko 2. A

Pochvalný list: Jan Janků 2. A., Lukáš Hejda 3. tř.

2. kategorie (4. až 5. ročník)

1. místo Světlana Krejčů 5. A

2. místo Nela Koronczi 4. A, Tereza Kučerová 5.A

3. místo Damian Šindelář 4. B, Gabriela Navrátilová 5. A

Pochvalný list:  Karolína Petrů 5. B, Tereza Zaňáková 4. B, Markéta Kučerová 5. A, Nela Kotounová 4. A,

Počet soutěžících 6. roč. až 9. roč. - 10 soutěžících

3. kategorie (6. až 7. ročník)

1. místo Tereza Kejvalová 7. A

2. místo Jan Šimánek 7. B

3. místo Antonín Hluchý 7. B, František Bureš 6. A

Pochvalný list: Jan Čehák 7. A

4. kategorie (8. až 9. ročník)

1. místo Adam Kocmánek 9. A

2. místo Lukáš Bejda 9. A

3. místo Vojtěch Fiala 9. B

Do oblastního kola v Kamenici nad Lipou postupují z každé kategorie žáci z 1. a 2. místa. Soutěže se celkem zúčastnilo 48 žáků.

 

Výsledky školního kola Olympiády z anglického jazyka

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 15 soutěžících

1. místo Janáková Aneta 7. A

2. místo Másílková Karolína 7. A

3. místo Tušil Tomáš 6. B

- do okresního kola postupuje Janáková Aneta

 kategorie (8. až 9. ročník), celkem 11 soutěžících

1. místo Natálie Sochorová 9. B

2. místo Randlíková Lucie 9. B

3. místo Lutrová Marie 8. tř

- do okresního kola postupuje Natálie Sochorová

 

Výsledky okresního kola Olympiády z českého jazyka

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 36 soutěžících

23. - 24. místo Natálie Sochorová 9. B   

28. místo Christina Zboroňová 9. B

 

Výsledky okresního kola Olympiády z dějepisu

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 34 soutěžících

22.  místo David Bureš 9. A

29. místo Marie Lutrová 8. tř

 

Výsledky školního kola  Biologické olympiády 

kategorie (6. až 7. ročník), celkem 7 soutěžících

1. místo  Eliška Kuldanová 7. B

2. místo Tereza Kejvalová  7. A

3. místo Martin Chadim 7. A

- do okresního kola postupuje Kuldanová Eliška a Kejvalová Tereza

 kategorie (8. až 9. ročník), celkem 5 soutěžících

1. místo Natálie Kotounová 9. A

2. místo Petra Horálková 9.A

3. místo Vojtěch Fiala 9. B

- do okresního kola postupuje Natálie Kotounová a Petra Horálková

 

Výsledky školního kola Olympiády z českého jazyka

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 15 soutěžících

1. místo Natálie Sochorová 9. B

2. místo Christina Zboroňová 9. B

3. místo Erika Leszková 8. tř.

- do okresního kola postupuje Natálie Sochorová a Christina Zboroňová

 

Výsledky školního kola soutěže "Poznej 100 organismů" 

kategorie 6. až 9. ročník, soutěž probíhala od září 2018 do prosince 2018, počet  úspěšných řešitelů 17

1.místo Petra Horálková 9. A, Kotounová Natálie 9. A, Altman Šimon 9. A, Drápal M. 9. A

2. místo Kejvalová Tereza 7. A

3. místo Chadim Martin 7. A  a Terezie Šatarová 9. B

Další úspěšní řešitelé - Vitků Adéla 8. tř, Zboroňová Christina 9. A, Másílková Karolína 7. A, Leszková Erika 8. tř., Tkadlečková Ema 6. B, Kučerová Šárka 7. B, Fiala Vojtěch 9. B, Kolmanová Eliška 7. A, Spielvogelová Natálie 7. A, Kuldanová Eliška 7. B

 

Výsledky školního kola Olympiády z dějepisu

kategorie (8. až 9. ročník), celkem 12 soutěžících

1. místo Lucie Randlíková 9. B

2. místo David Bureš 9. A

3. místo Lutrová Marie 8. tř

- okresního kola se zúčastní David Bureš a Lutrová Marie