Informace pro rodiče…

Dobrý den,

z důvodu rekonstrukce družinové třídy č.1 (u tělocvičny) bude provoz od pondělí 25.6.2018 dočasně přemístěn RÁNO - do 7.00 hod. v družinové třídě u jídelny, od 7.00 v družině na 1.stupni.                                            ODPOLEDNE - do 14.30 v učebně 2.třídy, od 14.30 v družině u jídelny.                       

----------------------------------------------------------------------------------

Ředitelství Základní školy v Počátkách oznamuje,že v době LETNÍCH PRÁZDNIN bude školní družina pro malý zájem rodičů UZAVŘENA. Provoz v novém školním roce bude zahájen v pondělí 3.září 2018. 

ŠKOLNÍ JÍDELNA první 3 týdny v červenci nevaří.

Pro děti z 1.stupně ZŠ jsou na prázdniny připraveny PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY.  Více informací a přihlášky naleznete na   www.trochumenehorkeleto.cz               Místo konání:                                                                           Kulturní zařízení města Počátky                                            Andrea Kočerová  774 223 887                                        

-------------------------------------------------------------------------------

Ve fotogalerii ŠD  jsou umístěny fotografie z jarních  akcí: VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY, DESKOVÉ HRY 2018, VODNICKÁ BREKEKE PÁRTY. Nově i SPANÍ VE DRUŽINĚ a DEN DĚTÍ NA BERUŠCE. K prohlédnutí jsou na internet.adrese /rajce.idnes.cz/. Heslo mají děti nalepené   ve svém informačním notýsku.   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZMĚNA V PLACENÍ:

Příspěvek na školní družinu 120 Kč prosíme nově uhradit již do 15. v měsíci.

 

Děti, které navštěvují školní družinu ráno, budou mít na čipy přístup do ZŠ od 6.30hodin do 7.15hodin. Pokud se stane, že se nemohou v tomto čase dostavit do školy, budou mít přístup poté opět povolen od 7.35hodin do 7.55hodin. Děkujeme za pochopení.

 

 Prosím rodiče, pokud budou do školy dětem dávat mobilní telefony a tablety, aby děti vyrozuměly o tom, že neumíme ručit (a neručíme) za jejich případné poškození nebo odcizení (toto je zakotveno ve školním řádě). Tyto předměty jsou na vaší plné zodpovědnosti.

 

Na internetové adrese  http://kamka1.rajce.idnes.cz /  se můžete  podívat na fotky z dřívějších akcí.

 

Telefonní  kontakty: 
 
Bc.Bouzková Naďežda                       607 751 290
Bc.Votrubová Veronika Dis.               728 834 299
Navrátilová Ivana Dis.                         776 004 925
  
 
 
Pokud máte doma zbytkové papíry z tiskáren či sešitů a nevyužijete je, byli bychom rádi za donesení, využijeme je k malování či případnému tvoření. Taktéž pokud máte doma nějaké hračky, které již nepoužíváte, děti ve ŠD je ještě využijí.
 

  

 

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji hezký den!

Bouzková N.